CAPRI-SONNE Cola Mix ovocný nápoj 0,2 l
Kód zboží: 4000177819005


14 KčCAPRI-SONNE COLA MIX
 
  • Citrónová limonáda s Colou - bez kofeinu
  • Obsahuje vodu, cukr, glukózovo fruktózový sirup, kyselinu citronovou, antioxidant, kyselinu askorbovou a přírodní aroma
  • Bez umělých sladidel
  • Bez umělého aromatu
  • Bez barviv a konzervantů 
  • Balení 0,2 l
 
Dovoz Německo
 

Dobrej KAUF - kvalitní potraviny a drogerie z Německa

Vítáme Vás v www.dobrejkauf.cz

V našem internetovém obchodě www.dobrejkauf.cz najdete bohatou nabídku kvalitní drogerie, kosmetiky a potravin dovezených přímo z Německa.

Český zákazník musí dobře vybírat a důkladně číst složení výrobků, aby se vyvaroval náhražek a nechtěných surovin.
Mnohdy však svůj výběr musí podřídit tomu, co je v nabídce, ať je kvalita zboží jakákoliv. Produkty vyráběné pro německý trh jsou obecně svým složením mnohdy odlišné od těch, které jsou určeny východním zemím (patří mezi ně i Česká republika). Z důvodu cenové úspory jsou výrobky na východní trh často ochuzovány o nějakou složku, bývají nastavované nebo ředěné, dobrý dojem nahrazují umělá ochucovadla a barviva. Zaměřujeme se proto na dovoz výrobků, které u nás jsou v prodeji, ale s jiným složením a tedy i jinou kvalitou. Dobrým příkladem jsou německé prášky na praní a aviváže, o jejichž nesrovnatelné kvalitě se již mnozí z nás přesvědčili. Dovážíme také zboží, které na českém trhu chybí. Jedná se zejména o rozšířenou nabídku kojenecké výživy a kvalitní dětské kosmetiky. Kromě našeho internetového obchodu www.dobrejkauf.cz můžete také navštívit kamennou prodejnu v Plzni, poblíž křižovatky „U Práce“. Obchod Dobrej KAUF najdete v pasáži BOST, vchod z Klatovské třídy nebo Smetanových sadů. Můžete si zde rovněž vyzvednout zboží objednané prostřednictvím e-shopu. Nezapomeňte tuto možnost zvolit ve Vaší objednávce. V takovém případě samozřejmě neplatíte poštovné.Velké množství lidí jezdí k našim západním sousedům běžně nakupovat a jsou spokojeni s kvalitou i cenou. Nezatěžujte se s cestováním, ušetřete čas i peníze a nakupujte v klidu a v pohodlí z domova. Průběžně připravujeme akční nabídky, sledujte naše stránky www.dobrejkauf.cz.Věříme, že budete s kvalitními německými výrobky spokojeni a budete se k nám rádi vracet.
dobrejkauf.cz
dobrejkauf.cz