O NÁS
 
O NÁS
 

Dobrej KAUF

Provozovatelem e-shopu i prodejny Dobrej KAUF je firma Dobrej KAUF s.r.o. Prodávat německé výrobky jsme se rozhodli z důvodu nedostatku kvalitního zboží v našich obchodech. Český zákazník musí dobře vybírat a důkladně číst složení výrobků, aby se vyvaroval náhražek a nechtěných surovin. Mnohdy však svůj výběr musí podřídit tomu, co je v nabídce, ať je kvalita zboží jakákoliv. Zboží vyráběné pro západní trh je obecně svým složením mnohdy odlišné od toho, které je určeno východním zemím (patří mezi ně i Česká republika). Z důvodu cenové úspory jsou výrobky na východní trh často ochuzovány o nějakou složku, bývají nastavované nebo ředěné, dobrý dojem nahrazují dochucovadla a barviva. Proto se zaměřujeme jednak na dovoz výrobků, které u nás jsou v prodeji, ale s jiným složením a tedy i jinou kvalitou (např. prací prášky, čistící prostředky…..) a jednak na dovoz takového zboží, které na českém trhu není.
 
 
Zboží z Německa

Možná se ptáte, proč dodáváme zboží právě z Německa. Díky našim dlouholetým zkušenostem s německými výrobky a spolehlivým zázemím místních dodavatelů jsme se rozhodli právě pro tuto zemi.
 
 
Důraz na kvalitu
 
Kvalita nabízeného zboží na našem e-shopu je pro nás prioritou. Vybíráme v německých obchodech pouze zboží nejvyšší jakosti. Patří sem originální výrobky světových značek, ale i firemní značky jednotlivých obchodních řetězců, které jsou vyráběny v top kvalitě.
 
 
Výhodná cena
 
Navzdory své vysoké kvalitě je řada výrobků prodávaných v Německu mnohem levnějších, než méně kvalitní zboží na pultech našich prodejen. Věřte nám, že budete překvapeni vlastnostmi výrobků a potěšeni cenovou úsporou.
 
 
Kvalitní a bezpečný nákup
 
Pro vyplnění objednávky požadujeme vyplnění kontaktních údajů. Tyto osobní informace jsou námi považované za důvěrné a nebudou poskytnuty žádné třetí osobě, vyjma dopravce. Práva a povinnosti prodejce i kupujícího se řídí platným Obchodním zákoníkem. Více v Obchodních podmínkách.
 
 
Vyzkoušejte německou kvalitu za českou cenu
 
Velké množství lidí jezdí k našim západním sousedům běžně nakupovat a jsou spokojeni s kvalitou i cenou. Nezatěžujte se s cestováním, ušetřete čas i peníze a nakupujte v klidu a v pohodlí z domova. Průběžně připravujeme akční nabídky, sledujte naše stránky www.dobrejkauf.cz 
 

Dobrej KAUF - kvalitní potraviny a drogerie z Německa

Vítáme Vás v www.dobrejkauf.cz

V našem internetovém obchodě www.dobrejkauf.cz najdete bohatou nabídku kvalitní drogerie, kosmetiky a potravin dovezených přímo z Německa.

Český zákazník musí dobře vybírat a důkladně číst složení výrobků, aby se vyvaroval náhražek a nechtěných surovin.
Mnohdy však svůj výběr musí podřídit tomu, co je v nabídce, ať je kvalita zboží jakákoliv. Produkty vyráběné pro německý trh jsou obecně svým složením mnohdy odlišné od těch, které jsou určeny východním zemím (patří mezi ně i Česká republika). Z důvodu cenové úspory jsou výrobky na východní trh často ochuzovány o nějakou složku, bývají nastavované nebo ředěné, dobrý dojem nahrazují umělá ochucovadla a barviva. Zaměřujeme se proto na dovoz výrobků, které u nás jsou v prodeji, ale s jiným složením a tedy i jinou kvalitou. Dobrým příkladem jsou německé prášky na praní a aviváže, o jejichž nesrovnatelné kvalitě se již mnozí z nás přesvědčili. Dovážíme také zboží, které na českém trhu chybí. Jedná se zejména o rozšířenou nabídku kojenecké výživy a kvalitní dětské kosmetiky. Kromě našeho internetového obchodu www.dobrejkauf.cz můžete také navštívit kamennou prodejnu v Plzni, poblíž křižovatky „U Práce“. Obchod Dobrej KAUF najdete v pasáži BOST, vchod z Klatovské třídy nebo Smetanových sadů. Můžete si zde rovněž vyzvednout zboží objednané prostřednictvím e-shopu. Nezapomeňte tuto možnost zvolit ve Vaší objednávce. V takovém případě samozřejmě neplatíte poštovné.Velké množství lidí jezdí k našim západním sousedům běžně nakupovat a jsou spokojeni s kvalitou i cenou. Nezatěžujte se s cestováním, ušetřete čas i peníze a nakupujte v klidu a v pohodlí z domova. Průběžně připravujeme akční nabídky, sledujte naše stránky www.dobrejkauf.cz.Věříme, že budete s kvalitními německými výrobky spokojeni a budete se k nám rádi vracet.
dobrejkauf.cz
dobrejkauf.cz