PRODEJNA
 
PRODEJNA V PLZNI
 
 
Najdete ji v pasáži BOST, vchod z Klatovské třídy nebo Smetanových sadů. Můžete si zde rovněž vyzvednout zboží
objednané prostřednictvím e-shopu. Nezapomeňte tuto možnost zvolit ve Vaší objednávce. V tomto případě samozřejmě neplatíte poštovné.
 
Adresa:
Dobrej KAUF
Klatovská 7 – pasáž BOST
301 00 Plzeň

Otevírací doba:
Po - Pá      10:00 - 18:00

Prázdninová otevírací doba:
Po - Pá        9:00 - 17:00
Přestávka   14:00 - 14:30

Kontakt:
Tel.: 736650603
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 

Velké množství lidí jezdí k našim západním sousedům běžně nakupovat a jsou spokojeni s kvalitou i cenou. Nezatěžujte se
s cestováním, ušetřete čas i peníze a nakupujte v klidu a v pohodlí z domova. Průběžně připravujeme akční nabídky, sledujte naše stránky.

Věříme, že budete s německými výrobky spokojeni a budete se k nám rádi vracet.
  

Mapa

Dobrej KAUF - kvalitní potraviny a drogerie z Německa

Vítáme Vás v www.dobrejkauf.cz

V našem internetovém obchodě www.dobrejkauf.cz najdete bohatou nabídku kvalitní drogerie, kosmetiky a potravin dovezených přímo z Německa.

Český zákazník musí dobře vybírat a důkladně číst složení výrobků, aby se vyvaroval náhražek a nechtěných surovin.
Mnohdy však svůj výběr musí podřídit tomu, co je v nabídce, ať je kvalita zboží jakákoliv. Produkty vyráběné pro německý trh jsou obecně svým složením mnohdy odlišné od těch, které jsou určeny východním zemím (patří mezi ně i Česká republika). Z důvodu cenové úspory jsou výrobky na východní trh často ochuzovány o nějakou složku, bývají nastavované nebo ředěné, dobrý dojem nahrazují umělá ochucovadla a barviva. Zaměřujeme se proto na dovoz výrobků, které u nás jsou v prodeji, ale s jiným složením a tedy i jinou kvalitou. Dobrým příkladem jsou německé prášky na praní a aviváže, o jejichž nesrovnatelné kvalitě se již mnozí z nás přesvědčili. Dovážíme také zboží, které na českém trhu chybí. Jedná se zejména o rozšířenou nabídku kojenecké výživy a kvalitní dětské kosmetiky. Kromě našeho internetového obchodu www.dobrejkauf.cz můžete také navštívit kamennou prodejnu v Plzni, poblíž křižovatky „U Práce“. Obchod Dobrej KAUF najdete v pasáži BOST, vchod z Klatovské třídy nebo Smetanových sadů. Můžete si zde rovněž vyzvednout zboží objednané prostřednictvím e-shopu. Nezapomeňte tuto možnost zvolit ve Vaší objednávce. V takovém případě samozřejmě neplatíte poštovné.Velké množství lidí jezdí k našim západním sousedům běžně nakupovat a jsou spokojeni s kvalitou i cenou. Nezatěžujte se s cestováním, ušetřete čas i peníze a nakupujte v klidu a v pohodlí z domova. Průběžně připravujeme akční nabídky, sledujte naše stránky www.dobrejkauf.cz.Věříme, že budete s kvalitními německými výrobky spokojeni a budete se k nám rádi vracet.
dobrejkauf.cz
dobrejkauf.cz