Proč nakupovat s námi?

Trh se stříbrem je v posledních letech přímo přeplněn novými prodejci stříbra.

Asi se jistě ptáte, proč byste měli svoje peníze svěřit zrovna nám.

Máme pro Vás hned 9 důvodů proč nakupovat s námi:

1. Jednoduchý a přehledný e-shop

2. Pouze stříbrné mince - Do obchodu necpeme další drahé kovy a zbytečně tím nákup nekomplikujeme. Věnujeme se pouze stříbru, a tak si mžete být jistí, že se v něm skutečně vyznáme

3. Pouze celosvětově uznávané mince - Všechny mince, které nabízíme jsou zastupovány velkými zeměmi jako je USA, Austrálie, VB atd. a platí jako skutečné platidla.

4. Jednoduché kurzy - Naše kurzy se nemění každou minutu, a tak při koupi přesně víte, kolik zaplatíte. Pravidelně aktualizujeme cenu našeho stříbra 3x denně v 8:00, 12:00 a v 18:00

5. Nejnižší ceny mincí na českém trhu - Vážíme si vašich těžce vydělaných financí, a proto se z vás nesnažíme vytřískat každý halíř. Stříbro je hlavně investiční kov a při jeho nákupu je důležitá každá korunka.

6. Při objednávce nad 5 000 Kč je doprava na nás - Jako jedni z mála nabízíme dopravu zdarma nad 5 000 kč, abyste mohli volně kupovat i menší množství mincí kdy chcete.

7. Garantujeme výkup všech našich mincí - Nekupujeme od vás mince pouze když se nám to hodí a nenecháme vás na holičkách jak při vzestupu tak propadu cen stříbra.

8. Žádná numismatika pouze investice - Nejsme sběratelé, jsme investoři. U nás kupujete stříbro jen kvůli jeho skutečné hodnotě, kterou si bude držet vždycky.

9. Prodáváme kdykoliv - Mince vám nenabízíme pouze, když se nám hodí je prodávat. Naschvál nepíšeme, že mince nemáme skladem.