Proč nakupovat s námi?

Trh se stříbrem je v posledních letech přímo přeplněn novými prodejci stříbra.

Asi se jistě ptáte, proč byste měli svoje peníze svěřit zrovna nám.

Máme pro Vás hned 9 důvodů proč nakupovat s námi:

1. Jednoduchý a přehledný e-shop

2. Pouze stříbrné mince - Do obchodu necpeme další drahé kovy a zbytečně tím nákup nekomplikujeme. Věnujeme se pouze stříbru, a tak si mžete být jistí, že se v něm skutečně vyznáme

3. Pouze celosvětově uznávané mince - Všechny mince, které nabízíme jsou zastupovány velkými zeměmi jako je USA, Austrálie, VB atd. a platí jako skutečné platidla.

4. Jednoduché kurzy - Naše kurzy se nemění každou minutu, a tak při koupi přesně víte, kolik zaplatíte. Pravidelně aktualizujeme cenu našeho stříbra 3x denně v 8:00, 12:00 a v 18:00

5. Nejnižší ceny mincí na českém trhu - Vážíme si vašich těžce vydělaných financí, a proto se z vás nesnažíme vytřískat každý halíř. Stříbro je hlavně investiční kov a při jeho nákupu je důležitá každá korunka.

6. Při objednávce nad 5 000 Kč je doprava na nás - Jako jedni z mála nabízíme dopravu zdarma nad 5 000 kč, abyste mohli volně kupovat i menší množství mincí kdy chcete.

7. Garantujeme výkup všech našich mincí - Nekupujeme od vás mince pouze když se nám to hodí a nenecháme vás na holičkách jak při vzestupu tak propadu cen stříbra.

8. Žádná numismatika pouze investice - Nejsme sběratelé, jsme investoři. U nás kupujete stříbro jen kvůli jeho skutečné hodnotě, kterou si bude držet vždycky.

9. Prodáváme kdykoliv - Mince vám nenabízíme pouze, když se nám hodí je prodávat. Naschvál nepíšeme, že mince nemáme skladem.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení